O inwestycji

Apartamenty w Zdroju to inwestycja w zupełnie nowy komfort życia!

Realizowana jest w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój przy ulicy Waryńskiego.

Kompletne osiedle składać się będzie z trzech budynków mieszkalnych, w których zaprojektowano komfortowe mieszkania o metrażach od 32m2 do 115m2 oraz części usługowo-handlowej w której przewidujemy strefę Wellness, Medical & Fitness, a także restaurację i lokale usługowe.

Budynki
Mieszkania
Miejsca garażowe
Start inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Waryńskiego, w południowej części miasta, w pobliżu Parku Zdrojowego i tężni, a znajdujący się obok dworzec autobusowy, zapewnia bardzo dobrą komunikację zarówno w kierunku centrum miasta, części uzdrowiskowej, a także z kierunkami wylotowymi (Kraków, Kielce).

Ekskluzywne osiedle „W Zdroju” to ciekawa forma architektoniczna, najwyższej jakości materiały, windy i garaże podziemne – standard spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokale typu penthouse o największych metrażach usytuowane będą na najwyższych kondygnacjach, a szklane ściany zewnętrzne, otoczone przestronnymi tarasami gwarantują niesamowite widoki.

Parterowa część usługowo-handlowa o powierzchni ok. 900 m2 będzie łączyć budynki u podstawy, stanowiąc swego rodzaju bufor izolacyjny od strony ulicy Waryńskiego, oddzielający tereny wewnętrzne osiedla od ruchu lokalnego. Przestrzeń zewnętrzna osiedla zagospodarowana będzie w formie terenów zielonych o charakterze ozdobno-rekreacyjnym. Podobnie powierzchnię dachu nad pawilonem przewiduje się pod zagospodarowanie zielonymi tarasami.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Buska-Zdroju, 600m od Parku Zdrojowego i tężni, a znajdujący się w pobliżu dworzec autobusowy, zapewnia bardzo dobrą komunikację zarówno w kierunku centrum miasta, części uzdrowiskowej, a także z kierunkami wylotowymi (Kraków, Kielce).

Ekskluzywne osiedle „W Zdroju” to najwyższej jakości materiały, windy i garaże podziemne – standard spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokale o największych metrażach usytuowane będą na najwyższych kondygnacjach, a szklane ściany zewnętrzne, otoczone przestronnymi tarasami gwarantują niesamowite widoki.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony lub tarasy. Ich powierzchnia różni się w zależności od lokalu.

Każdy znajdzie w naszej inwestycji coś dla siebie. W ofercie posiadamy mieszkania od 32 do 103 metrów kwadratowych. Położone są one na 4 poziomach i posiadają zróżnicowany układ. 

Umów się na wizytę!

Teraz relaks w SPA, wizyta u specjalisty w strefie Medical, czy spacer w Parku Zdrojowym mogą stać się codziennym luksusem!