Wykonawca

Lokum Nieruchomości

Projektujemy z myślą o przyszłości, łączymy estetykę budynków z ich funkcjonalnością i trwałością. Budujemy korzystając z najnowszych technologii oraz wysokiej jakości materiałów, z niezwykłą starannością wybieramy lokalizacje. Naszym celem jest tworzyć dla Państwa przestrzenie najwyższej jakości, w których żyje się wygodnie i nowocześnie. 

Lokum to firma prowadząca działalność od 1998 roku, początkowo w sektorze wykonawstwa usług budowlanych. Następnie, na bazie zdobytego doświadczenia, rozpoczęła realizację projektów inwestycyjnych o charakterze deweloperskim. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam doskonale rozumieć i spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Budujemy sprawnie, szybko i tworzymy mieszkania wyjątkowe. Chcemy dostarczać naszym klientom wysokiej jakości mieszkania na sprzedaż, o których marzą i w których poczują spełnienie i bezpieczeństwo.

Dlaczego LOKUM?

Zawsze na czas

Nasze inwestycje realizujemy zawsze zgodnie z przygotowanym terminarzem. Mieszkania oddajemy na czas, ponieważ zależy nam na zadowoleniu każdego klienta.

Najlepsze lokalizacje

Nasze inwestycje staramy się realizować w najlepszych lokalizacjach. Wybieramy miejsca w cichych i spokojnych okolicach, jednak z dostępnością najważniejszych punktów usługowych w pobliżu.

Gwarancja zadowolenia

Każda nasza inwestycja musi spełniać oczekiwania naszych klientów. Dbamy o to, aby każdy etap inwestycji był jak najlepiej zaplanowany i zrealizowany.

Nasze realizacje

Inwestycja Piłsudskiego, Jędrzejów

Inwestycja zlokalizowana jest w samym centrum miasta, przy Alejach Józefa Piłsudskiego 7 w Jędrzejowie.

Inwestycja przy Al. Mickiewicza, Busko Zdrój

Apartamenty Lokum, Busko Zdrój Inwestycja zlokalizowana jest w uroczej i uzdrowiskowej miejscowości Busko – Zdrój.

Osiedle Słowiańska, Jędrzejów

Osiedle Słowiańska, etap I oraz II to wyjątkowa inwestycja, zlokalizowana na ul. Słowiańskiej 8A i 8B w Jędrzejowie.

Inwestycja Mieszka I, Jędrzejów

Inwestycja Mieszka I zlokalizowana jest w centrum osiedla Zachód, na ulicy Mieszka I 10 w Jędrzejowie.

Umów się na wizytę!

Teraz relaks w SPA, wizyta u specjalisty w strefie Medical, czy spacer w Parku Zdrojowym mogą stać się codziennym luksusem!